Americký zabiják má nový drsnější trailer a plakát

Minulý měsíc jsme vám ukázali první fotky i trailer k adaptaci knihy Vince Flynna, Americký zabiják. Dneska je tu další trailerová nakládačka.

Ve čtrnácti letech mu tragická autonehoda vzala oba rodiče. O devět let později přišel o svou přítelkyni při teroristickém útoku.  Při hledání pomsty se Mitch dostává pod ruku zástupkyně ředitele CIA Irene Kennedy, která z něj chce udělat tajného agenta.

Posílá ho proto ke Stanu Harleymu, veteránovi ze studené války, aby ho pořádně vycvičil. Stan a Mitch budou později zkoumat sérii zdánlivě náhodných útoků na vojenské a civilní cíle.

Při odkrývání souvislostí útoků spojí své síly s tureckým agentem, aby zastavili tajný záměr rozpoutat světovou válku na Blízkém východě.

V hlavní roli Mitche uvidíme Dylana O’Briena, dále pak Michaela Keatona, Sanaa Lathan, Shiva Negar či Taylora Kitsche. Režie se ujal Michael Cuesta, scénář napsal Stephen Schiff.

Česká premiéra filmu je stanovena na 14. září tohoto roku.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, Hypable.com, YouTube.com, CSFd.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

six + twelve =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..