The Shannara Chronicles mění televizní stanici

Na začátku února jsme vás informovali o tom, že začalo natáčení druhé řady Letopisy rodu Shannara, jenže teď se nám to trochu zkomplikovalo.

Ačkoliv MTV původně potvrdilo, že bude stát i za druhou řadu svého fantasy seriálu, najednou se jeho vysílání přesunuje na Spike TV, protože se na něj prý dívají více muži. I tentokrát bychom se měli dočkat deseti dílů.

Ačkoliv si první sezóna vedla výborně, na Spike Tv by si ji mohlo najít daleko více diváků. Podle Deadline se MTV pro tento krok rozhodlo také pro to, že chce udělat jakýsi restart svého brandu.

Obnovení seriálu se odkleplko už loni, natáčení začalo ovšem teprve tento rok a druhé řady bychom se měli dočkat už na podzim. Na druhou stranu alespoň víme, že se v seriálu objeví nové tváře.

Zdroj informací a obrázků: Deadline.com, Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

19 − 17 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..