HBO pracuje na 4 spin-offech Her o trůny

Tvůrci úspěšného seriálu na motivy knižní série George R. R. Martina si nejspíš řekli, že jeden seriál je málo, a proto začali uvažovat, co přinesou v budoucnu…

Podle včerejších zpráv Entertainment Weekly HBO potvrdilo už dříve avizovanou možnost spin-offu Her o trůny. V původní verzi se sice pracovalo s myšlenkou jednoho seriálu, vypadá to ale tak, že se pracuje hned na 4 možných námětech, jak toto fantasy universum rozšířit. Na dvou námětech se bude podílet sám autor.

Zatím nebyla odhalena žádná konkrétnější informace o tom, jestli půjde o prequely nebo sequely. Víme jen to, že se seriály budou věnovat rozdílným historickým liniím vycházejícím z bohatého universa, které Martin ve svých knihách vytvořil. Nevíme ani časový vývoj, kdy můžeme některý ze seriálů čekat, nebo jak to vidí s dopsáním scénářů. Chtějí scénáristům nechat tolik času, kolik jen bude potřeba.

David Benioff a Dan Weiss sice dříve oznámili, že se na tvorbě spin-offů nebudou nijak podílet, ale vypadá to, že se objeví jako výkonní producenti a poradci nových seriálů. Momentálně pracují na konečných úpravách sedmé řady Her o trůny a připravují půdu pro tu osmou, poslední.

Kolik seriálů se nakonec na obrazovku opravdu dostane je tedy zatím ve hvězdách. Je také možné, že nepůjde o klasické seriály, ale spíš doplňující minisérie. No zatím se můžeme těšit na sedmou řadu, která přijde už 16. července.

Zdroj informací a obrázků: EW.com

Profilový obrázek

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × three =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..