Seriál The Magicians byl obnoven pro třetí sérii

Před pár dny nám opět zlomově skončila druhá série tohoto magického seriálu plného překvapení, ale nemusíme smutnit, že se pokračování nedočkáme. Televizní stanice Syfy odklepla třetí řadu.

Pokud jste ještě o seriálu neslyšeli, námět tvůrci převzali z u nás ne tolik známé knižní série Mágové z pera Leva Grossmana, jejíchž tří dílů jsme se také dočkali v češtině díky nakladatelství XYZ (Mágové, Král a čaroděj, Čarodějova země).

Seriál The Magicians sleduje příběh Quentina Coldwatera, který si v mládí vysnil svět plný kouzel, o němž četl v knížkách. O to víc ho zaskočí, že tento svět z inkoustu a papíru opravdu existuje.

A že on je jedním z mála lidí na planetě, kteří dokážou skutečně kouzlit. Začne proto studovat na škole pro kouzelníky Brakebills v New Yorku, kde si najde nové přátele a začne se učit tomu, pro co se skutečně narodil.

Stejně jako předchozí dvě série by i ta třetí měla mít 13 epizod. Dočkáme se jich někdy začátkem roku 2018.

Zdroj informací a obrázků: Edna.cz, CSFD.cz, Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen − six =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..