The Darkest Minds mají další nové tváře

O chystaném natáčení prvního dílu série The Darkest Minds od Alexandry Bracken, jejíž Pasažérka u nás nedávno vyšla v češtině, jsme psali už v červenci minulého roku. Od té doby se objevily další zprávy o nově obsazených tvářích.

Jak už úvodní obrázek napovídá, film ulovil oblíbenou Gwendoline Christie, která se divákům nesmazatelně do paměti zapsala svou rolí odvážné bojovnice v seriálu Hra trůny. Mohli jsme ji ale vidět také v Hunger Games nebo posledním díle Star Wars. Ve filmu by si měla zahrát lovkyni hlav, která si svoji práci náramně užívá.

Dále ve filmu uvidíme Mandy Moore, jež si diváky získala už jako mlaqdá herečka v adaptaci knihy Nicholase Sparkse Nezapomenutelná cesta. V současné chvíli se v Americe opět vrátila na televizní obrazovky v oblíbeném seriálu This Is Us. Není tedy divu, že se snaží opět prorazit u filmu.

V Darkest Minds si zahraje postavu Cate, která je doktorkou na Thurmondu. Zprvu se sice tváří jako hodná a zajímající se kamarádka, ale ve skutečnosti jí ženou úplně jiné motivy.

No a poslední novou tváří filmového obsazení je Skylan Brooks, který nedávno zazářil v netflixovském The Get Down. Ve filmu jej uvidíme jako Chubse, tedy Charlese Carringtona Meriwethera IV, kluka, co Ruby doprovází na její cestě. Nejdřív je krapet uzavřený, ale jakmile ji více pozná, oblíbí si ji stejně jako své další kamarády, s nimiž ze základny utekl. Chubs pro své kamarády udělá cokoliv, aby je ochránil.

Režie filmu se ujme Jennifer Yuh Nelson, pro níž to bude větší filmový debut, tak uvidíme, jak se jí zadaří. Obsazené zatím vypadá docela slibně.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, HollywoodReporter.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 + nineteen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..