Poslední trailer ke Krásce a zvířeti

Světová premiéra adaptace Disney verze Krásky a zvířete se nezadržitelně blíží, a proto se nás tvůrci rozhodli navnadit ještě posledním trailerem… jako by to už tak nestačilo.

Nebudeme vás zbytečně napínat, prostě se na tu úúúžasnost rovnou podívejte:

Ano, nezdá se vám to, v traileru opravdu zazní oblíbená melodie, ovšem tentokrát se na ní podíleli zpěváci Ariana Grande a John Legend. V původní animované verzi ji nazpívali Celine Dion a Peabo Bryson.

Ale ani Celine Dion nepřijde zkrátka. Pro film nazpívala úplně novou, originální píseň, kteoru napsal Alan Menken – How Does A Moment Last Forever. Celý soundtrack k filmu by měl oficiálně vyjít týden přžed premiérou filmu, která je stanovena na 17.března 2017.

A jako třešničku na dortu tu pro vás máme ještě pár oficiálních plakátů hlavních postav filmu a na konci pak i jejich aniovanou verzi:

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, Hypable.com, HollywoodReporter.com

Profilový obrázek

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 + eight =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..