Obálka knihy A Court of Wings and Ruin odhalena!

Fanoušci Sarah J. Maas už delší dobu netrpělivě očekávali, jakou obálku bude mít třetí díl série Dvůr trnů a růží (A Court of Thorns and Roses). Již dříve se objevila informace, že kniha ponese název A Court of Wings and Ruin (volně přeloženo jako Dvůr křídel a zkázy) a oficiální zkratka tak bude ACOWAR.

V angličtině kniha vychází už 2. května 2017 a bude mít obálky laděné do zelené barvy:

Nakladatelství CooBoo, které se stará o české vydání, přebírá obálky určené pro Velkou Británii, zdobenější obrázek pak obvykle zdobí americké hardbacky.

Po vydání třetího dílu bychom se měli oficiálně dozvědět, o čem budou další knihy ze série, zda půjde o regulérní pokračování, nebo volně navazující příběhy.

Když už jsem nakousla téma CooBoo, ukážu vám i českou obálku druhého dílu, Dvůr mlhy a hněvu:

Na vydání téhle krásky si ještě nějaký ten měsíc počkáme. Už v polovině února ale můžete zamířit do knihkupectví pro Krvavé ostří, sbírku několika povídek ze života Celaeny Sardothien před tím, než se stala vrchním zabijákem krále Eriley.

Zdroje informací a obrázků: cooboo.cz, facebook.com/coobooworldofsarahjmaas.com

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × three =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..