HBO se stále snaží přesvědčit Martina, aby natočili prequel Her o trůny

Všem fanouškům seriálové adaptace Her o trůny ještě stále zbývá naděje, že bychom se mohli dočkat prequelového seriálu. Tak trochu.

Podle Casey Bloyse, programového ředitele HBO, jsou diskuze nad možným novým seriálem ještě stále ve fázi počátku. Vzhledem k obrovskému množství materiálu, které George R. R. Martin vlastně napsal, ještě není jisté, o co by v novém seriálu vycházejícím ze světa Her o trůny, vlastně šlo.

Nemusí nutně jít o prequel, mohlo by jít klidně o spin-off. Fanoušci by rádi spíše prequel, který by se týkal Robertovy rebélie, protože to byla právě ona, co tak neuvěřitelně zamíchala kartami a přinesla nám řadu nových a důležitých postav.

Přece jenom se GoT postavy neustále odkazují na to a tamto z historie, o níž mají ponětí jen ti, co četli knihy, ale diváci často jen marně tápou a skládají si kousky dohromady pomaleji. Kromě toho je samozřejmě celá řada dalších zajímavých příběhů universa, která by stála za hloubější prozkoumání.

Ať už to bude jakkoliv, nezbývá než čekat, jestli se autor nakonec nechá přesvědčit a jestli bude nová série stejně skvělá jako ta původní.

Zdroj informací a obrázků: EW.com, Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen − 3 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..