Vychází deváté dobrodružství Mercy Thompson

Na pulty českých knihkupectví a do skladů všemožných eshopů právě dorazila nejnovější kniha ze série o Mercedes Thompsonové, kojotí měňavkyni ve světě vlkodlaků, upírů, fae a čarodějek.

ohnivy-dotyk_fullDevítka nese název Ohnivý dotyk a Mercy se smečkou se budou tentokrát potýkat s prastarým, ohněm dotčeným chlapcem a hlavně s fae, kteří jej budou chtít získat. Po posledním setkání s bohem sopek to tak bude opět pěkně pálivý zážitek.

Mercy Thompsonová je oslavována jako „hrdinka, která nepřestává růst a přesto zůstává věrná sama sobě.“ A nyní je zpátky a brzy zjistí, že když se fae rozhodnou ublížit lidem, nejvíce trpí děti… Napětí mezi fae a lidmi vrcholí. A když jsou kojotí kožoměnkyně Mercy a její druh, alfa vlkodlak Adam, povoláni zastavit zuřícího trolla, padne jim do rukou něco, čím by bylo možné donutit fae stáhnout se a zastavit otevřenou válku: lidské dítě, které fae kdysi dávno ukradli. Mercy, Adam a jejich smečka se však rozhodnou vzepřít se nejmocnějšímu vlkodlakovi v zemi, lidem i fae a ochránit chlapce za každou cenu. Kdo ale ochrání je samotné před chlapcem s ohnivým dotykem?

Že má Mercy s Branem už od dětství dost komplikovaný vztah, to víme dávno, ale že by se mu v tomhle opravdu otevřeně postavila? Snad se do toho všeho nějak přimíchají i upíři, se kterými má Mercy většinou pěkně kousavé výměny. Tedy ty slovní, ne fyzické.

Tahle knižní série by měly pokračovat nejméně dalšími dvěma díly, z nichž jeden vyjde v příštím roce pod názvem Silence Fallen. Uvidíme, kdy se fanoušci dočkají pořádných informací o Kojotovi a jeho dědictví nebo o tom, zda se Mercy s Adamem dočkají klidu a možná i opravdové rodiny.

Zdroje informací a obrázků: FantomPrint.cz, PatriciaBriggs.com

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 − 6 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..