Nový trailer k Než jsem tě poznala

Začátkem února jsme vás informovali o prvním traileru k očekávané adaptaci knihy Jojo Moyes, Než jsem tě poznala. Dneska tu pro vás máme další, který vás naladí na tu správnou emoční strunu.

Zatímco první trailer nám ukazoval pevné pouto mezi Lou a Willem, zatímco se mu snaží ukázat nový způsob života a představil nám všechny oblíbené postavy, které čtenáři znají z knihy, druhý se více zaměřuje na Louinu misi zachránit Willa. Po nehodě je totiž Will paralyzovaný a v depresi, chce všechno vzdát. Až do chvíle, kdy pozná osobu, která jako jediná je schopná změnit způsob, jakým se na svět dívá – Lou.

Připravte si do kina dostatek kapesníků, určitě je budete potřebovat. Film se do českých kin dostane až 30. června, ačkoliv má světovou premiéru už 3.června. Vy si do té doby můžete přečíst knižní předlohu. Pokud sbíráte spíš knihy s filmovými obálkami, vydává nakladatelství Ikar knihu 15. června.

Nez jsem te poznala

Zdroj informací a obrázků: Bux.cz, Hypable.com, Deadline.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen − eleven =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..