Ransom Riggs podepsal smlouvu na dvě nové knihy

Pokud jste o tomto autorovi dosud neslyšeli, vězte, že se jeho hororovější kniha jménem Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, brzy dostane na filmová plátna. Nedávno jsme vám donesli pár novinek z chystaného natáčení a teď fanoušky máme další dobrou zprávu.

Ransom Riggs se zavázal nakladatelství Dutton Books for Young Readers, že napíše další dvě knihy. Jedna z nich ponese název Tales of the Peculiar a jedná se o ilustrovanou kolekci pohádek ze stejného knižního světa, jako je Sirotčinec. Oficiální datum publikace je stanoveno na podzim 2016. Kniha by tak měla vyjít před filmovou premiérou.

Druhá kniha je zatím blíže nespicifikovaná young adult novelka, která by měla být naprosto nová. Autor se nechal slyšet, že se na spolupráci s vydavateli velice těší a že je rád, že se konečně dostanou na papír další příběhy, jenž ho tak dlouho straší v hlavě a touží se dostat ke čtenářům.

Filmová verze Sirotčince má ohlášenou světovou premiéru na 25. prosince 2016.

Zdroj informací a obrázků: EW.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 + sixteen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..