Zápisník jedné lásky jako seriál

Jistě si většina z nás dokáže vybavit zasněnou tvář Ryana Goslinga, který Rachel McAdams vyznává svou lásku a říká jí, že by spolu měli zestárnout. Přece jenom se filmová adaptace knižní předlohy Nicholase Sparkse nezaměnitelně zapsala do srdcí mnoha žen…

Zapisnik jedne laskyAmerická televizní stanice The CW na začátku srpna oznámila, že má v přípravách seriálovou adaptaci Zápisníku jedné lásky. Kniha se stala bestsellerem již v roce 1996, kdy byla poprvé vydána a v roce 2004 zažila další obrovský boom díky úspěšné filmové adaptaci.

Seriál bude sledovat romantickou cestu dvou milovaných hlavních postav Noaha a Allie na samotném počátku rozkvětu jejich vztahu, zatímco budují své životy i psolečnou budoucnost na pozadí rasové politiky, ekonomické nerovnosti a sociálních pravidlech po konci druhé světové války na koci 40. let v Severní Karolíně.

Po seriálu Království (v angličtině Reign) to bude druhé period drama, které The CW svým divákům přinese. Pravděpodobně se ovšem v seriálu nedočkáme časovému skoku do období stáří obou postav, kdy se dozvídáme, že má Allie Alzheimera a Noah jí vypráví příběh o tom, jak se seznámili. Ovšem nic zatím není vyloučeno.

Scénář má na starosti Todd Graff a na produkci se podílejí Nicholas Sparks a Theresa Park. Zatím je vše v začátcích, nebyl natočen ani pilotní díl. Uvidíme, jak to nakonec dopadne, každopádně by to nemuselo být vůbec špatné.

Zdroj informací a obrázků: EW.com, HollywoodReporter.com, Hypable.com, Variety.com, Bux.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen + nine =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..