První trailer na Popelku

Ano, s trailery na blížící se filmy příštího roku jako by se roztrhl pytel. Nevím, jak vy, ale já rozhodně trpím. Proč? Protože mě trailer vždycky naláká a pak se odzvím, že se film do kin dostane až za pár měsíců… a tak nastává období dlouhého čekání.

V květnu jsme vám přinesli informaci o tom, že se v příštím roce dočkáme hrané verze oblíbené pohádky ze studia Disney, Popelky. Termín uvedení filmu se nezadržitelně blíží – už v březnu 2015 – a tak se není čemu divit, že po té, co Disney do světa vypustilo vánoční lákačku na Into the Woods (v češtině Čarovný les, v kinech od 8. ledna), chce si přihřát polívčičku také Popelkou. A proto tu máme tento trailer:

Popelka se do zahraničních kin dostane 13. března, u nás si počkáme až do 19. Nevím, jak vy, ale mě tento trailer naprosto okouzlil a doufám, že se mi film bude líbit. Na závěr přidávám ještě pár fotek:

Cinderellea

Cinderella poster

Pro více informací o filmu sledujte oficiální Facebook, Twitter, Instragram nebo Pinterest.

Zdroj informací a obrázků: PageToPremiere.com, Vogue.com, USMagazine.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

20 − 17 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..