Nový trailer a další novinky ze světa Hobita

Premiéra posledního dílu Hobita – Bitva pěti armád – se nezadržitelně blíží, proto filmaři přicházejí s dalšími a dalšími ochutnávkami, aby diváky patřičně naladili. Včera tudíž vypustili do světa druhý oficiální trailer a my se teď můžeme kochat… anebo se začít bát.

Poprvé tedy vidíme, jak by celá bitva měla vypadat, trailer samozřejmě nezapomněl ukázat i hromadu dalších akčních či emotivních a hrdinských scén. Vypadá to, že nás čeká opravdu velkolepé finále, na kterém si snad v kinech pošmákneme. Kromě traileru jsme se také dočkali odhalení další „podpůrné“ grafiky filmu, tedy bannerů a plakátů oblíbených postav:

Úvodní píseň posledního dílu, The Last Goodbye, pro film nazpíval Billy Boyd. Pokud je vám jméno povědomé, vězte, že se nejedná o nikoho jiného než o dobrosrdečného Pipina. A jako třešničku na dortu pro vás máme dvě videa. První se týká bezpečnostních instrukcí letecké společnosti Nového Zélandu a druhé nám ukazuje, jak vlastně vznikal Šmak.

 

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, Collider.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

1 komentář: „Nový trailer a další novinky ze světa Hobita

  • 12.11.2014 (15.46)
    Permalink

    Ta scéna v letadle je dokonalá 😀 Ani nevim co bych dělala já, kdybych tam potkala Elijaha 😀 by kvůli mě spadlo i letadlo!

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × three =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..