Rezistence má první plakáty

Jelikož se s natáčením young adult adaptací opravdu roztrhl pytel, je těžké všechno zavčas stíhat. Ještě že máte nás, abychom vás informovali o tom, co se děje. Dneska se podíváme na novinky z natáčení druhého dílu Divergence.

Marketingový tým filmové podoby Rezistence (v angličtině Insurgent) přišel s velice zajímavou kampaní a tou je postupné odhalování 3D posterů hlavních filmových postav. Jelikož se film do kin oficiálně chystá 20. března příštího roku v 2D a 3D, proč neudělat také plakáty v 3D formě:

 

 

 

 

 

 

 

Plakáty byly v úterý oficiálně odhalovány na nejznámějších internetových stránkách s indiciemi na další přeskoky k odkrytí dalších postav. Všech 8 plakátů si teď už můžete také prohlédnout na oficiálních stránkách, kde si trochu s tím 3D zobrazením můžete i pohrát. Co na ně říkáte?

Fanoušky zarazilo, že má filmová Tris vlasy daleko kratší než je tomu v knize. Shailene Woodley to okomentovala tím, že nechtěla ve filmu nosit paruku, protože přece jenom je ve filmu hodně akčních scén a paruka málokdy vypadá při běhání jako opravdové vlasy a ne jako paruka: „Myslím, že je super mít pro změnu hrdinku s krátkými vlasy.

Poslední kniha – Aliance (v angličtině Allegiant) – by měla být pro potřeby filmu rozpůlena, takže se dočkáme celkově čtyř filmů. Uvidíme, jak si u fanoušků povedou.

Zdroj informací a obrázků: EW.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

3 komentáře: „Rezistence má první plakáty

 • 30.10.2014 (13.03)
  Permalink

  Čtyři filmy? To jako myslí vážně? Už to začíná být dost protivné a velmi okaté, jak se fanouškům pokoušejí vytáhnout z kapes čím dál víc peněz. Nic jiného to není:/

  Reagovat
 • 8.11.2014 (11.53)
  Permalink

  To si s těma čtyřma filmama dělaj srandu? Proč, knížka není tlustá a jsem teda sice na začátku, ale nepřijde mi, že je nutné ji rozdělit. Tohle už je prostě jenom nenahrabanost filmového průmyslu a tahání peněz od fanoušků. Jsem tím docela zklamaná.

  Reagovat
  • 8.11.2014 (15.18)
   Permalink

   V tom posledním díle se toho stane docela hodně, takže možná budou dva filmy lepší 🙂 Hlavně záleží na tom jak to pojmou a kde přesně knížku rozdělí. Ale je fakt, že dělit poslední knížku na dva filmy už je docela ohraný trik 😀

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 2 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..