Outlander přijde už v sprnu a vypadá zatraceně dobře

Očekávaná premiéra historického drama Outlander se blíží a tak tv stanice Starz vypustila do éteru další dva trailery, ve kterých můžeme shlédnout nové, doposud nezveřejněné, scény. Kromě scén se objevilo také několik zajímavých fotografií, včetně promo fotografie MacKenzieho klanu.


Na druhý trailer se můžete podívat tady.

Pro ty z vás, kteří netuší, o co jde a slyší o Outlandrovi poprvé. Tak se jedná o historický seriál natočený na motivy stejnojmenné knihy od americké autorky Diany Gabaldon, která byla poprvé publikována před více jak 20 lety. Série vyšla také u nás a v češtině nese název Cizinka. Více o knize si můžete přečíst zde.

Na obrazovky tedy tato historická romance zavítá v sobotu 9. srpna, první díl by ovšem měl být online už 2. srpna. Takže si určitě nezapomeňte toto datum poznačit v kalendáři. A vzhledem k tomu, že máte ještě necelé tři týdny do premiéry, tak vemte do ruky knihu a přečtěte si ji. Já tak asi učiním. A teď se podívejme na fotkouv lákačku:

Zdroj informací a obrázků: Facebook.com/OutlanderTVSeries.starz, PageToPremiere.com

Jana Buchtová

Upovídaná zrzka, která se vůbec necítí na 26! A která tráví až příliš mnoho času poleháváním v posteli s knížkou v ruce. “But for my own part, if a book is well written, I always find it too short.” ― Jane Austen

3 komentáře: „Outlander přijde už v sprnu a vypadá zatraceně dobře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × three =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..