Plno fotek z filmové adaptace Zlodějky knih

Naposledy jsme vám přinesli nějaké ty informae k filmu na začátku listopadu. Ačkoliv si film odbyl svou zahraniční premiéru už v listopadu loňského roku, k nám se dostává až v polovině tohoto měsíce. A abychom vás dostatečně nalákali, máme tu pro vás hromadu zajímavé grafiky z filmu.

Česká premiéra filmu byla posunuta z původního únorového termínu na ten lednový, což určitě potěšilo všechny fanoušky knižní předlohy Markuse Zusaka. K této příležitosti se nakladatelství Argo rozhodlo pro dotisk bestselleru s filmovou obálkou (kniha by měla vyjít 8. ledna 2014).

Protože je to od oficiální premiéry už nějaká ta doba, objevilo se na oficiálním Facebooku filmu velké množství fotek, o které se s vámi teď podělíme. První sada fotek ukazuje jednotlivá písmena, která představují nejen písmena abecedy, ale i důležité prvky příběhu.

Pak tu máme speciální zobrazení hlavních postav příběhu na hřbetech knih…

…pár momentek z filmu…

…a co když promluví sama Smrt?…

…pár zajímavých textových úkazů…

…a nakonec několik frází.

Doufáme, že se na film těšíte skoro stejně jako my. Protože my se už nemůžeme dočkat!

Zdroj informací a obrázků: CSFD.cz, FB.com/TheBookThiefMovie, Arara.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

2 komentáře: „Plno fotek z filmové adaptace Zlodějky knih

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one + three =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..