Trailer k Divergenci je tady!

Lákačka na filmovou adaptaci Divergence od Veroniky Roth nám pomalu graduje. Včera jsme zveřejnili hlavní plakát k filmu a dnes vám přinášíme dlouho očekávaný první trailer!

Nová, dvou a půl minutová ukázka, je plná dosud nezveřejněných scén. Sama Autorka knižní předlohy, Veronica Roth, viděla trailer o den dříve a o své pocity se podělila s fanoušky:  „Tak, viděla jsem trailer k Divergenci. Tedy, nezkrácený trailer. Měli byste o mně vědět, že zpracovávám emoce zvláštním způsobem. Obvykle, když se stane něco opravdu dobrého, reaguji nejdříve otupělostí, pak strachem a teprve až poté vzrušením a radostí – v tomto pořadí. Ale tentokrát se to nestalo. Sledovala jsem trailer a plakala šťastné autorské slzy. Žádná otupělost, žádný strach. Je nádherný. A vzrušující. A nemůžu se dočkat, až to uvidíte také!“

Asi je zbytečné k tomu cokoli dodávat, takže se podívejte sami:

Oficiální web filmu navíc dostal nový vzhled a najdete na něm třeba profily důležitých postav, videa a filmové momentky. Vše najdete na divergentthemovie.com:

Těšíte se na film stejně tak jako my v redakci? Líbí se vám trailer? Podělte se o své názory v komentářích!

Zdroj informací a obrázků: hypable.com, divergentthemovie.com, iamdivergent.com

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

3 komentáře: „Trailer k Divergenci je tady!

 • 13.11.2013 (20.05)
  Permalink

  Já mám opačné pocity…začínám si myslet, že to bude stejný průšvih jako Hunger games (s kterým jsem se smířila až po třetím shlédnutí filmu). Trailer je takový nějaký nepoutavý, absolutně ve mě nevyvolal žádné pozitivní emoce,…spíš mi to přijde jako pohádka pro náctileté. A to mám ty knížky fakt hodně ráda. Budu doufat, že film mě mile překvapí…zatím jsem docela dost zklamaná.

  Reagovat
  • 14.11.2013 (13.27)
   Permalink

   Existuje spousta filmů s božími trailery, které jsou nakonec to nejlepší a film stojí za starou belu… takže to může být ještě stále naopak 🙂 Uvidíme, jaký bude celý film…

   Reagovat
   • 14.11.2013 (19.39)
    Permalink

    To máš taky pravdu :). Modlím se, aby mě mile překvapil :).

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

seventeen − eight =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..