Novinky u Catching Fire

Oficiální česká i slovenská premiéra je sice stanovena až na 21. listopadu, to ale neznamená, že vám nemůžeme ukázat zase další kousek, který si pro nás přichystala sama produkce. Tak například konečně známe celý banner vítězů…

Bez žádných dalších cavyků vám kompletní banner ukážeme:

Catching Fire banner full

Kromě toho jsme se dočkali také nových fotek z filmu:

Oficiální singl Coldplay měl světlo světa původně spatřit už v sprvnu, vydání písně se ovšem posunulo až na 6. září. Capitole Couture přišlo s druhým číslem, ve kterém najdete plno zajímavostí a fashion fotek či návodů.

COVERGIRL konečně začíná plnit své plány. Vypustilo ven velice zajímavé video, které toho hodně slibuje. Američané si na podobné vychytávky velice potrpí, uvidíme, jestli se něco z téhle kolekce ukáže i v Evropě.

No a nakonec se pro zajímavost můžete podívat na recepty inspirované Hunger Games. Stránka je sice v angličtině, ale to neznamená, že neangličtináři nemůžou ocenit skvělou inspiraci a nápad – Panem Kitchen.

Zdroj informací a obrázků: FB.com/TheHungerGamesMovie, CapitolCouture.pn, TheHungerGamesExplorer.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 + seventeen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..