Známe hlavní filmovou dvojici Fallen

Už je to docela dávno, kdy jsme vás informovali o tom, že z oblíbené knihy z pera Lauren Kate, nejspíš bude film. Včera se objevila překvapivá zpráva o tom, že už známe filmového Daniela i Luce.

addison-timlinHlavní ženskou roli (tedy spíše roli dívčí) si zahraje Addison Timlin, která svou hereckou kariéru začala už v roce 2000/2001, kdy hrála v divadelní hře sitorka Annie. Role Annie ji napevno provázela od devíti let, časem se dokonce dostala na prkna Broadwaye, kde si zahrála Baby Louise v „Gypsy“ společně s Bernadette Peters.

Většinou hrála epizodní role v seriálech jako Právo a pořádek, 3 libry, Californication, Day One nebo Zero Hore, v posledních letech se ale také objevila ve filmech Po škole, Jako za starejch časů nebo Neobyčejný Odd Thomas.

Jeremy-IrvineHlavní mužskou (spíše chlapeckou) roli získal Jeremy Irvine, jehož můžeme znát ze Spielbergova filmu Válečný kůň. Výrazněji na sebe jako herec upozornil v roce 2008 v Disneyho dvanáctidílném seriálu Love Bites. Kromě toho má stejně jako Timlin zkušenosti z divadelních her.

V roce 2012 si po boku Dakoty Fanning zahrál ve filmové adaptaci knihy Jenny Downham, Tady a teď.  Na začátku tohoto roku se do českých kin dostal jeho další film na základě knižní předlohy, tentokrát z pera Charlese Dickinse, šlo o Nadějné vyhlídky. Ve filmu se objevil po boku Ralpha Fiennese či Helenay Bonham Carter.

Uvidíme, jak si tato dvojice poradí s v zahraničí dosti oblíbenou andělskou sérií. Za produkcí filmu stojí IF Entertainment a Mayhem Pictures, režie se ujme Scott Hick. Scénář k filmu sepsaly Kathryn Price a Nicole Millard.

Zdroj informací a obrázků: IMDb.net, LaurenKateBooks.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

2 komentáře: „Známe hlavní filmovou dvojici Fallen

  • 13.12.2014 (23.45)
    Permalink

    Souhlasím s Hančou. herce jsem čekala jiné :/

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × one =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..