Veronica Mars v knižní podobě

Veronica Mars – oblíbená seriálová hrdinka se dočká brzy nejen filmového zpracování, ale i knižní série. Bude to již 10 let, co na televizní obrazovky vtrhla tahle cool blondýnka, co si ráda hrála na soukromého detektiva a její tvůrce, Rob Thomas, si teď pro nás připravil další překvapení.

Veronica MarsNakladatelství Random House spolu s Robem Thomasem oznámili, že na jaře 2014 vyjde připravovaná knižní série Veronica Mars. Nová série bude nejen pro fanoušky seriálu, ale i pro ty, kteří se s Veronicou v seriálové podobě nesetkali. Příběh první knihy bude navazovat na konec připravovaného filmu.

Rob Thomas v tiskovém prohlášení uvedl, že svoji kariéru započal jako spisovatel a Veronica Mars byla původně zamýšlena jako knižní hrdinka. A tak je nadšený z představy, že může pokračovat ve vyprávění jejího příběhu, a to právě v knižní formě.

Editorka knižní série Andrea Robinson pak prohlásila, že Veronica pro ni vždy byla jedinečnou postavou a že jako dlouhodobý fanoušek seriálu, vždy měla pocit, že je v příběhu ještě hodně materiálu pro další zpracování.

Film Veronica Mars se právě natáčí v Los Angeles s Kristen Bell, která si tak znova zahraje hrdinku, která stála na počátku její herecké kariéry.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, HollywoodReporter.com

Jana Buchtová

Upovídaná zrzka, která se vůbec necítí na 26! A která tráví až příliš mnoho času poleháváním v posteli s knížkou v ruce.
“But for my own part, if a book is well written, I always find it too short.”
― Jane Austen

3 thoughts on “Veronica Mars v knižní podobě

 • 22.7.2013 at 18.24
  Permalink

  Upřímně doufám, že se jí co nejdříve dočkáme i tady.. v minulosti jsem tenhle seriál vážně žrala, takže jak na film, tak na knihy se těším..a vážně moc doufám, že u nás taky vyjdou.
  Cathy recently posted…RC recenze: Monument 14 – Emmy LaybourneMy Profile

  Reply
  • 22.7.2013 at 18.47
   Permalink

   Sdílím tvé nadšení 😀 U toho traileru, byť neukázal zas tak mnoho, jsem samou radostí pomalu nadskakovala z postele 😀 pamatuji si to veliké zklamání, když seriál neobnovili na 4. sérii. Logan a Veronica jsou jednou z nej seriálových dvojic, tedy aspoň pro mě.

   Reply
 • 19.3.2014 at 14.35
  Permalink

  neviete, či sa dočkáme tej knihy aj na Slovensku alebo aspoň v Čechách? 🙂

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

18 + six =

CommentLuv badge