Gone Girl má svou Amy

Nedávno jsme vás upozornili na to, že se zahraniční bestseller, Gone Girl, který vychází také v češtině, dočká své filmové podoby.

Hlavní mužskou roli získal Ben Affleck a reportéři hádali, která z hereček získá tu ženskou. Konečný výběr je poměrně překvapením. Zmizelou Amy si zahraje Rosamund Pike, kterou můžete znát především jako Jane z poslední filmové adaptace Pýchy a předsudku s Keirou Knightley.

Spolu s Pike se o roli ucházely Abbie Cornish, Olivia Wilde a Julianne Hough, ačkoliv se dříve šuškalo, že ve filmu mají zájem hrát také Charlize Theron, Natalie Portman a Emily Blunt. Poslední slovo měl ovšem samotný režisér, David Fincher, který zvolil Pike. Nejspíš jí chce dát šanci zazářit, jelikož její poslední výraznější film byl Hněv Titánů. A jak víme, kritici film moc nešetřili.

Začátek natáčení je prozatím naplánován na září 2013, podle posledních zpráv se do vedlejších rolí zvažují oblíbení herci Neil Patrick Harris a Tyler Perry. České vydání knižní předlohy – Zmizelá – vychází 26. srpna u Knižního klubu, takže pokud si chcete přečíst knihu dřív, než bude film, máte skvělou příležitost.

Zdroj informací: PageToPremiere.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × one =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..