Roth vydá čtyři povídky o Čtyřkovi

Americká spisovatelka Veronica Roth, autorka světově úspěšné trilogie Divergent, oznámila vydání čtyř povídek o jedné z hlavních postav série, Čtyřkovi.

Four 01

Tyto příběhy vyjdou postupně ve formě eknih a budou vyprávěny z pohledu Čtyřky. Měli bychom se tak dozvědět více o jeho životě před příchodem Tris na základnu Neohrožených. Čtenáři se tak dozví víc o Čtyřkově osobnosti, příběhu a vztazích.

První ekniha, „The Transfer“ (Přestup), by měla vyjít 24. září, tedy necelý měsíc předtím, než dorazí očekávaný třetí díl Allegiant na pulty amerických knihkupectví. Další povídky ponesou názvy „The Initiate“ (Nováček), „The Son“ (Syn) a „The Traitor“ (Zrádce) a měly by vycházet v období prosinec 2013 – únor 2014.

Tyto čtyři povídky nebudou prvními příběhy vyprávěnými z pohledu Čtyřky. Minulý rok již v angličtině vyšel ebook „Free Four„. Jedná se o 13. kapitolu knihy Divergence tak, jak ji prožíval právě instruktor Neohrožených nováčků.

V současné době probíhá natáčení filmového zpracování knihy Divergent, ze kterého Vám přinášíme různé novinky.

Zdroje informací a obrázků: hypable.com, goodreads.com, ew.com

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

11 + fourteen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..