Další charakterové plakáty z Města z kostí

Už je to nějaká ta doba, kdy jsme vám naposledy ukázali poslední plakáty hlavních postav. Teď pro vás máme dva další.

CoB Alec

CoB Isabelle

Vypadá to, že má Cassandra Clare napilno. Kromě toho, že ukončila trilogii The Internal Devices a dopisuje poslední díl The Mortal Instruments, současně přichází také s The Bane Chronicles. Jak se ovšem ukázalo, není to všechno. Už jsme vás informovali o tom, že po skončení těchto sérií má v plánu začít se sérií The Dark Artifices, která dějově navazuje na The Mortal Instruments, jenže to není všechno.

Ve hře jsou další dvě série. První prozatím nemá žádné pojmenování, ale víme, o čem by měla být. Měla by se soustředit na vztah dvou Shadowhunterů. Ano, čtěte správně. Po Alecovi s Magnusem tu, zdá se, budeme mít další mužskou dvojici. Druhá série nese zkratkový název TLH a měla by se časově odehrávat v roce 1903, tedy bude navazovat na děj The Internal Devices. Vypadá to, jako by Clare neměla svého světa dost. Těžko říct, jestli je to dobře nebo ne.

V rámci BEA, tedy amerického knižního veletrhu, se odehrála také speciální VIP párty k chystanému filmu, City of Bones. Fanoušci si tak mohli přímo osahat filmové rekvizity i nechat si udělat to správné „tetování“:

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, PageToPremiere.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

1 komentář: „Další charakterové plakáty z Města z kostí

  • 5.6.2013 (15.17)
    Permalink

    Za další mužskou dvojici bych byla štěstím bez sebe!! :))

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four + 10 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..