Pilot k The Selection opět nebyl úspěšný

Ani druhý pokus o převedení série Kiery Cass do podoby televizního seriálu nebyl úspěšný.

Začátkem letošního roku jsme Vám přinesli informace o tom, že se americká televizní stanice The CW rozhodla dát seriálu druhou šanci. Začaly tedy přípravy na opětovné natočení pilotního dílu. Došlo k přeobsazení většiny rolí, ústřední trojici ztvárnili Yael Grobglas (America), Lucien Laviscount (Aspen) a Michael Malarkey (princ Maxon). Mnozí fanoušci se také těšili na Anthonyho Heada a Louise Lombard jako krále a královnu.

selection cvr

Ani napodruhé se však pilot vedení stanice nelíbil natolik, aby dali zelenou natáčení celého seriálu. Oproti prvnímu pokusu sice došlo ke zlepšení, ale ani tak nebyl díl dostatečně přesvědčivý, aby seriál dostal místo v podzimním vysílacím rozvrhu stanice.

Na druhou stranu si stanice vybrala pilot The 100, který je také adaptací dystopické YA knihy. Prvotina autorky Kass Morgan však vyjde až v září letošního roku. Informace o seriálu se brzy objeví zde na Knižním vesmíru.

Zdroj informací: hypable.com

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

8 + two =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..