Jason Segel spisovatelem

Představitele seriálového Marshalla Eriksena ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku asi není třeba dlouze představovat. Segel si nyní může do životopisu vedle položek „herec, scénárista, hudební skladatel a zpěvák“ připsat také spisovatelství.

Jason Segel se nedávno přiznal, že napsal sérii tří young adult knih založenou na jednom ze svých starých scénářů. V 21 letech jej velice levně prodal, jenže se na něj tak nějak zapomnělo. Po osmi letech, kdy se na scénář jen prášilo, jej za stejnou cenu koupil zpátky. V té době už byl sice známým hercem, ale noví majitelé jeho díla si pravděpodobně nespojili autorovo jméno právě s ním.

O samotných knihách toho herec nechtěl moc prozradit. Naznačil jen, že jsou o dětech čelících jejich největšímu strachu. Tak trochu to zní jako Divergence nebo Hunger Games. Série zatím nemá žádný název a je momentálně předmětem boje mezi nakladateli. Minimálně první díl by měl být vydán ještě v letošním roce.

Zdroje informací a obrázků: VH1.com, VotreGrandeSoeur.com

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

2 komentáře: „Jason Segel spisovatelem

  • 8.4.2013 (20.19)
   Permalink

   Jako herec je skvělý, už podle toho čemu všemu se věnuje čekám, že ty knížky budou bomba 😀

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen − four =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..