Pilné přípravy na Vampýrskou akademii

Tvůrci filmové podoby Vampýrské akademie jsou jedni z mála, co v Hollywoodu dbají na své fanoušky a pravidelně je informují o zákulisí natáčení filmu na svém facebookovském profilu. Díky nim (a díky Richelle a Shadowkissed) vám teď můžeme ukázat pár zajímavých fotek.

VA 01Už je to nějaká chvíle, kdy jsme vás informovali o zajímavých a dozajista přelomových novinkách ohledně filmové adaptace oblíbené upíří knižní série Vampýrská akademie z pera Richelle Mead.

Reakce na hlavní herecké obsazení byly všelijaké, na adresu Danily padaly připomínky ohledně jeho výšky (Dimka má být hodně vysoký) a u Zoey to zase byl tvar její postavy (Richelle Rose v knihách popisuje jako zaoblenou s křivkami).

Oba dva hlavní herci se ovšem pustili do pořádného tréninku, aby naplnili představy čtenářů o tom, jak mají jejich oblíbené postavy vypadat. A my můžeme díky štábu tu a tam nakouknout na jejich tréninkové přípravy. Také Richelle na svém oficiálním blogu kousek ukázala, ale s největší dávkou přišel server Shadowkissed. Proto se nyní i vy můžete potěšit tím, jak moc vyčerpaní herci z tréninku jsou…

 

Zdroj informací a obrázků: Official Vampire Academy Movie, Blue-Sucuubus.livejournal.com, Shadowkissed.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

2 komentáře: „Pilné přípravy na Vampýrskou akademii

 • 30.3.2013 (23.17)
  Permalink

  No nevím, jak se dají cvičením získat větší křivky a centimetry výšky 😉

  Reagovat
  • 30.3.2013 (23.22)
   Permalink

   Hele, nedávno jsem se bavila s kamarádkou, 6.4 jsou normální dva metry, 6.7 by byl už jak žirafa, což by nevypadalo vůbec dobře. Navíc Zoey i Danila nedávno postli nejnovější fotky z posilování na svých Twitterech a věř mi, že už se to u obou začíná rýsovat, takže já se nebojím 😀

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

nine − 6 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..