Železný král: Komiksy podle bestselleru

Bluewater Productions hledá mezi fanoušky The Iron Fey sponzory pro komiksovou sérii The Iron King.

The Iron King Comics

 Vydání komiksu není zrovna levnou záležitostí. Proto se Bluewater Productions rozhodlo prostřednictvím serveru Kickstarter oslovit přímo fanoušky série spisovatelky Julie Kagawa. A protože mají producenti zájem o vytvoření velice kvalitní minisérie, jejich cílem je vybrat 38 tisíc dolarů. Finance poputují k tvůrcům, tiskařům, přepravcům, managementu a také „armádě malých, kouzelných elfů“ potřebných k přivedení knih k životu a doručení komiksů i odměn až k vašim dveřím.

Na tvorbě se budou podílet ilustrátor Frederico DeLuca a editorka (a také YA bloggerka) Sara Gundell, alternativní obálky budou z dílny Hideyuki Moriho.

O Julii se ví, že je velkým fanouškem komiksů, anime a mang. Každý donátor dostane bonusy podle toho, jakou částkou přispěje. Například za 250 dolarů se tak můžete stát komiksovou postavou. Přispět projektu můžete ZDE kliknutím na „Back This Project“.

Zdroj informací a obrázků: kickstarter.com

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

17 + 9 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..