The Selection o krok blíže k natáčení

Není tomu tak dávno, co jsme vás informovali o restartu natáčení seriálu The Selection na motivy stejnojmenné knihy Kiery Cass. Tvůrci nechtějí nechat nic na náhodě a nejen, že produkci přesunuli do Maďarska, začínají vybírat i herecké obsazení.

Yael GrobglasHlavní ženskou roli si původně měla střihnout Aimee Teegarden, nakonec si Americu Singer zahraje izraelská herečka Yael Grobglas. Na ucházení se o roli v Los Angeles měla pouze dva týdny, protože se musela brzy vrátit domů. Nejspíš dokázala zapůsobit, protože roli získala. Ale ani Aimee nepřijde zkrátka. Uvidíme ji v dalším startujícím seriálu americké televizní stanice The CW, Oxygen.

Navrátivším se hercem původního pilotu je Sean Patrick Thomas. Ten nejvýrazněji zazářil v roce 2001 a to díky filmu Nežádej svůj poslední tanec. V The Selection mu připadla role Sylvana Santose. Peta Sergeant ztvární komandérku Gaiu Woods, vůdkyni rebelů, kteří mají v plánu svrhnout monrachii.

The Selection je popisováno jako epická romance okolo loterijního výběru 25-ti dívek, jenž se utkají o roli budoucí královny. Zatímco pro všechny ostatní je tato loterie únikem z nuzného života, America Singer jednou z nich nikdy nechtěla být. Ocitne se tak ve světě přepychu, nádherných šatů a drahých šperků. Musí žít v paláci a soutěžit o ruku prince Maxona. Vše se komplikuje také tím, že je America už dávno zamilovaná do Aspena, který se ovšem pohybuje na nižším společenském žebříčku, než je ona sama.

Je nucena opustit svůj domov a začít bojovat v soutěži o korunu, o níž nesní. Ale ani život v paláci není jednoduchý. Rebelové své útoky stále stupňují ve snaze zničit to, co považují za špatné. Po setkání s Maxonem se America začíná sama sebe ptát, co je vlastně dobré a co ne… a jak moc bude její vysněná budoucnost odlišná od té, o které nikdy nesnila.

Zdroj informací a obrázků: TheSelection.org, HITFIX.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

4 komentáře: „The Selection o krok blíže k natáčení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

twelve + two =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..